Prosinec 2013

broken, again.

29. prosince 2013 v 20:06 | Gabby |  My diary..
..a když už si myslíte, že bude všechno dobré, někdo to prostě podělá.
Aneb, Vítej zpátky na nule, Tvá karma.
Když přišel kluk,který byl úplně jiný než ostatní od posledního rozchodu..když už jsem myslela, že to bude takový ten Pravý muž mého života, někdo se rozhodl mi to celé přkazit. Ať už to byla náhoda, zákon schválnosti, nebo karma. Myslím, že nesejde na tom, co to bylo. Sejde na tom, že se to stalo. {jak logické:D}
Potkali jsme se na clubu. Na dalším clubu jsme měli rande. A třetí club? Katastrofa. Upřímně řečeno, hůř už se chovat nemohl. A protože jsem ho v jeho špatném chování nemohla nepodpořit, něco se ve mě zlomilo a já se na prostest líbala s někým, koho si ani trošku nepamatuju. -ne, neviděl to. Bohudík.
Pak jsem myslela, že všechno bude fajn. Že se to nějak zvládne. A víte co?
Včera jsme měli opravdu krásnou konverzaci, byla tak krátká, že vám ji mohu opsat a ani nemusím kopírovat.

-on: ahoj
-já: ahoj, co potřebuješ?
-on: asi se jen omluvit
-já: za co?
-on: miluju jen jednu. snad to pochopíš
-já: jasně. v pohodě. tak hodně štěstí s ní
-on: štěstí nepotřebuju, štěstí neexistuje [moje poznámka: well,myslím, že krásně nahrál.Musela jsem si rejpnout.:3:D]
-já: ale štěstí existuje...jen to ta tvá karma to nedovolí

Víte, ono vás to fakt zabolí. První říká ty krásný věci, všechny ty krásné věty. A najednou toto?
Btw, to se ještě nebavím o tom, že jsme byli dohodnutí na takovém lehkém způsobu kamarádů s výhodami.. ale to už je očividně minulostí. Stejně jako on.
Btw,btw, takhle si nehrál asi jen se mnou. Asi určitě ne.
Nechápu takové tupce. Jen si hrají s holkama. Samé prázdné fráze, pitomá gesta, úplná bezcitnost, čirý sexuální pud. Jo, mám chuť se mu pomstít. Ale proč si špinit ruce někým takovým, kdo za to ani nestojí? To co udělal, bylo opravdu hnusné. Hodně mě to zranilo, ale upřímně řečeno - kdyby to řekl později, bylo by to horší.
Něco se ve mě ale hnulo. Snad svědomí? Něco přestalo cítit, řekla bych. Najednou je mi všechno jedno, nemám potřebu být upovídaná jako vždy. Klidně bych se teď líbala s každým klukem a bylo by mi jedno, že si o mě kdokoliv cokoliv říká. Jako by mé srdce bylo už tak zraněné, že už nepotřebuje další bolest. Že by obrana? Nebo je to pouhé nalhávání mého mozku?
Ať tak, či jinak. Vracím se ke své feministické idei. :D Ne doslova, pochopitelně. Kluci jsou zlo, pokud to není ten váš pravý. Takže já si prostě počkám a všechny budu odhánět. Třeba ho jednou potkám. Normálního kluka, kterému na mě bude záležet..a nebude lhát. A nebude hrát žádné hry.
Nothing. Just love.


Murphyho zákony

3. prosince 2013 v 22:03 | Gabby |  Všechno možné..
Hello,
všechno mi příjde nějaké depresivní. -,-
Chtělo by to něco na pobavení.
Well..tak co třeba Murphyho zákony? :3