Červenec 2013

Zmatenost. Opět..? Stále.

20. července 2013 v 0:31 | Gábi |  My diary..
Zase ta zmatenost. Zase. Já už nevím, co dělat.://
25. června se se mnou rozešel můj kluk. Do teďka ho miluju. Třetí den od našeho rozchodu, začal chodit s jednou z "nejlepších kámošek". Ona: "Já bych ti na něj nikdy nešáhla!!". On: " Já bych s ní nemohl být, je na mě moc stará.". Kecy. Kecy. Kecy. Jeho? Miluji. Ji? Nenávidím. Ale podle nich vůbec nic nechápu. Okay no..
Nejhorší je, že se strašně bojím mít vztah. Fakt se strašně moc bojím. Podruhé za život jsem měla vážný vztah. A podruhé mě podvedl. Já nemůžu mít vážný vztah.. zase by mě podvedl.
A teď ? Od té doby co jsme se rozešli, do mě začalo frčet tolik kluků, jak nikdy. Tři z nich si dokonce začali ubližovat i fyzicky.. a já jim říkala, že teď zkrátka a dobře nemůžu mít vztah. Potřebuju se z toho první dostat.. Ale oni ne. Tlačili na mě, až jsem se s jedním z nich až moc pohádala..
Pak jsem poznala trochu víc nevlastního bratránka mého -teď už bohužel- bývalého. Moc mi pomohl. Všichni strašně deptili..on mě držel a obejmul. Jenže..je tu ještě nejlepší kámoš. S tím se máme teď fakt moc rádi. Málem jsme se spolu i vyspali.. a já prostě nevím co dělat. Ten kluk, co přinesl náplast na moje srdce, tak ten bydlí dost daleko. A nejlepší kámoš..? Nechci ho ztratit jako kamaráda. Bojím se, že kdybych šla zase do vztahu, tak zaprvé - nedám ten vztah. A za druhé - posereme si kamarádství.
Já nevím co dělat. Proč na mě vůbec všichni tak moc tlačí..? Já se potřebuju dostat z tamtoho.. z tam toho, který chodí s holkou, která mi říkala, jak strašně skvělá kamarádka jsem a jak moc mě ráda. Dobře, možná mě přestal milovat. Dobře, možná už to ke mě necítí..já se na něj nezlobím. Ale sakra, sakra! Jak se jí miluje kluk, kterého milovala její "skvělá kamarádka"?! Jak vůbec mohla..jak s ním vůbec mohla začít chodit už třetí den od našeho rozchodu?? Hlavně že mi ještě říkal, že je to jen pauza. Že spolu zase budeme. Pak jsem je viděla, jak se drží za ruce..nevěděla jsem, že jsou spolu.. prostě jdu, jdu a najednou oni. Ta agresivita..!! Kdyby mě dva kámoši nedrželi, dostala by přes hubu. Fakt jsem šla do ní, ale oni mě chytli a já za ní ani nedošla. -___- Musím na to přestat myslet. Jenže na co mám myslet..? Na rodinu, která se rozpadá? Na nejlepší kámoše, který chce se mnou vztah? Na nejlepší kamarádku, která je teď moc daleko? Kur*a.

Confused.
Confused. Confused.
....