Září 2011

Jen omluva asi stačit nebude, co ? :D

24. září 2011 v 17:36 | Gábi |  Aktuálně
No jo, za srpen jsem přidala pouhých 7 článků (!) a za září nic. Je toho teď fakt moc a já nestíhám. Ale už se těším až vpluji do toho stereotypu a stane se to, že budu stíhat všechno, co chci. =)
Jak už teda název napovídá, moc mě mrzí, že jsem tu vůbec nebyla. Musím to všechno rychle dohnat. První bod mého dohánění bude asi ten, že oběhnu Affs. (Snad se na mě moc nezlobíte ;* :D) Pak bych měla napsat nějaké články. vlastně plnou fůru článků. Bohužel nemám žádné nápady, žádnou inspiraci a samé články kde řeším svůj osobní život alias "diary" psát nechci :)) Tak doufejte prosím se mnou v nějaké osvícení, či zázrak, který mě donutí a hlavně zahltí nápady na články na blogu.
A nechci se omluvit jen mým Affs. Chci se omluvit i sama somě za to, že jsem se nedonutila napsat jakýkoliv článek. :D Tak tedy, vezměme to trochu formálně. Postavte se prosím. Můj proslov" ,,Omlouvám se ti, Gábi, že jsem nebyla schopna domluvit si, abych zde, na blogu s doménou cz napsala alespoň jeden článek od doby uveřejnění toho posledního článku do doby dnešní, přesněji 24. 9. v čase 17:33." Konec proslovu, můžete se posadit. Dotazy ? Ne, opravdu netrpím samomluvou. (:D) Toto zasedání považuji právě za skončené.
Nuže, jdu se projít a načerpat tu inspiraci. Jinak řečeno, sednu si a budu čekat na onen zázrak ;D ^.^
Mějte se kráně a užívejte víkendu :)