Prosinec 2010

Tak jo..naposledy 2010 :))

31. prosince 2010 v 23:47 | RoXyQ.. ♥ |  Všechno možné..
Ták se to pomaličku blíží... tak já vám přeju všecičko nej, no znáte to ;) :D A teď píšu poslední článek v roce 2010? protože jsem právě na jedné party na jednom blogu :D :) Takže další článek v roce 2011 :)))) Takže užívejte všichni ještě posledních pár minut ;) :)

Kristen Stewart - osobní fotky !!

31. prosince 2010 v 23:19 | RoXyQ.. ♥
Zdroj pro mě: všude možně :D
Zdroj pro vás: gabca16.blog.cz

Kristen Stewart - fotky

31. prosince 2010 v 23:06 | RoXyQ.. ♥
New dess =)

31. prosince 2010 v 11:49 | RoXyQ.. ♥ |  Aktuálně
Ahoj :) Myslím, že nadpis vypovídá za vše ;) Mám new dess :)) Za to moc děkuju Baby Dafné. ;) taky bych se chtěla omluvit, že nevím, jestli budu tady, protože toho mám teď hodně =) Takže pokud už bych se sem nedostala, přeji všem krásný, šťastný rok 2011 !!!!!! :) ;)

English poem about L♥ve..

30. prosince 2010 v 20:59 | RoXyQ.. ♥ |  Všechno možné..
English poem about Love ♥♥

I love you more every day,
My name I long for you to say.
Do you know just how I feel?
Do you know this love is real?
Sometimes I wonder what you think.
When you hear my name, do your cheeks turn pink?
Do you dream about me every night?
Wish to hug me and hold me tight?
Do you think we're meant to be?
Together forever, you and me?
These are the questions that run through my mind,
Your way into my heart, you did find.
It drives me crazy as to what I should do,
Should I risk a friendship and confess to you?
Or should I keep my feelings inside,
Keep them locked up, let them hide?
I just don't know what to do anymore,
My heart it aches, my heart it's sore.
I love you more than you could know,
And I don't want to ever let you go.
So even if I'm just a friend,
I'll always love you until the end.


zdroj už bohužel nevím, našla jsem to v komplu..každopádně to není můj výtvor ;))


Áchjo..chtěla bych tolik věcí.. :/

30. prosince 2010 v 20:10 | RoXyQ.. ♥ |  My diary..
Tak jsem přemýšlela, co bych všechno chtěla.. Jasně, že toho bylo dost :D Ale ze všeho nejvíc bych asi chtěla jednu věc, kterou nemůžu říct..To je článek, co ? :D Říkám vám, co bych chtěla, ale říct vám to nemůžu..no fajn :D Kromě této věci bych asi chtěla, aby se naši přestali hádat..vím, že se rozvedou..to je fakt..ale aspoň by se u toho pořád nemuseli hádat !! Jejich jádky jsou na denním pořádku. A přitom taťka bydlí u babičky. On totiž za námi jezdí. Fakt už toho mám plný zuby !! :// :((( Taky mě štvě jedna holka.. ale o té se vyjadřovat nebudu, protože mi za to nestojí a já si slíbila, že už si kvůli ní nenechám kazit náladu :) A od novýho roku začnu "od znova". Sice si to říkám asi každý rok, ale co :D Teď to snad opravdu dodržím ;D

New days - Asher Lane ♫

30. prosince 2010 v 20:09 | RoXyQ.. ♥


Tuto písničku můžete znát z reklamy na NIVEU ;) :D :D Ale je fakt hezká :))


Happy New Year 2011 - Video ;))

30. prosince 2010 v 12:19 | RoXyQ.. ♥ |  Videoklipy ♪

Konec světa 2012 ??? - Ne ;)

30. prosince 2010 v 11:19 | RoXyQ.. ♥
Určitě znáte to ohrané téma jako Konec světa. Právě teď prý bude v roce 2012. Což asi taky víte ;D A já jsem se rozhodla, že vám dám svůj názor, protože se o to poměrně zajímám. Takže, kde začít. Mayové byly hodně,hodně vyspělý. To asi víte. ;) A prý si psali na kámen kalendář. Posledním datumem má být: 21.12.2012. Fajn.. ale pokud byste se o to zajímaly víc, zjistili by jste, že oni, mají takový trošku jiný systém, no, blbě se to vysvětluje. Prostě že to mělo být 1999. Ale to není žádný důkaz že by ten konec teď nastat neměl že ? :) Ono tam taky hraje roli 10,15 let ;) Není to až tak příliš přesné. A pokud by jste se o to zajímaly ještě, mnohem, mnohem víc, zjistili by jste, že oni tím nemyslely konec světa, ale konec naší, jakoby éry..no, prostě že máme přejít do nové, myšlenkové sféry, jestli chápete :) Že budeme myslet lépe..spíše srdcem.. :)) Pokud už jste brali v dějáku Osvícenství asi 17. století, tak něco takového.. :)) Takže by se v podstatě mohlo říct, že je to konec světa..ale jakoby toho hnusného.. Teď ale záleží jenom na nás, jestli se tak opravdu stane.. :)))
A ještě takový menší sci-fi.. Četla jsem o křišťálových lebkách, o kterých nikdo neví, kde se vzaly. Ale v roce 2012 (opět to slovo prý ;)) se mají najít, a má jich být 13. A když to tak bude, tak nám mimozemské civilizace dají záznam o vzniku vesmíru. Čímž by se teoreticky mohly ty naše myšlenky změnit v lepší =) Ale to už je fakt trochu sci-fi ;) :) Ale stát se může vše.. :))
A poslední odstavec ;) Říká se, že má být geomagnetická bouře. Ale ta má být až v roce 2013 ;) Né 2012. A navíc se přeci děje každých 11 let.. Takže, já pochybuji, že by to zkrz ní byl konce světa. Má být sice daleko větší, než ty předešlé, ale někdo určo přežije ;) :)) Takže tak závěrem: konec svtěa možná bude, ale mysleno tak, že přejdem do nové éry myšlenek. Geomagnetická bouře možná bude, ahodně moc moc lidí zemře, ale že by se zničil celý svět ? Ne.. Takže to je asi všechno co jsem vám na toto téma chtěla napsat, protože se o to zajímám.. :)

Dobré ráno všem ;) :)

30. prosince 2010 v 10:23 | RoXyQ.. ♥ |  Všechno možné..
Ahoj :) Dneska jsem vstávala až o půl desáté, takže jsem se na počítač dřív nedostala. Včera jsem totiž šla spát o půlnoci. Zdržela mě v televizi Škola svádění :D :)) No a teď relaxuju u komplu a zřejmě se budu muset jíít učit.. :// Mamča už mě vyhání k učení :/ Prej abych se to všechno pak stihla naučit a bla bla bla.. :D Třeba přidám nějaký články ;) Jenže musím přijít na jaký. :D Tak zatím čau =)