Říjen 2010

Celine Dion porodila dvojčátka =)

24. října 2010 v 20:34 | RoXyQ,, ♥

Céline Dion porodila dvojčata

LOS ANGELES Ve dvaačtyřiceti letech se zpěvačka Céline Dion stala podruhé matkou. Přivedla na svět dvojvaječné chlapce císařským řezem, který lékaři naplánovali na sobotu 23. října. Pěnice rodila na Floridě ve West Palm Beach v nemocnici St. Mary. První z potomků přišel na svět jedenáct minut po jedenácté, druhý minutu poté.


"Céline, René a jejich syn René-Charles jsou nadšení," uvedl mluvčí Dion na tiskové konferenci, kterou nemocnice uspořádala po porodu a lékař Ronald Ackerman na ní uvedl, vše proběhlo hladce podle plánů. Novinářům pak prozradil, že obě děti už mají vlásky.

"Dvojčata se narodila předčasně, takže pár dní stráví v inkubátoru. Céline teď odpočívá a plánuje s manželem debatu nad jmény obou chlapců. René-Charles už své bratry v nemocnici také navštívil a je nadšený, že je konečně má," dodal mluvčí Dion.

Změna blogu =)

24. října 2010 v 9:58 | RoXyQ.. ♥ |  Aktuálně
Fajn =) :D Rozhodla jsem se, že trošku pozměním tématiku blogu =) Nebude to jenom takový blog o všem, ale asi to bude Mjůůůzik blog :D :) ;) Najdete tu nejrůznější vidoklipy, novinky apod.. :) Takže jdu na to :D Těšte se ;) :D :D

Obnovení ? =)

23. října 2010 v 17:15 | RoXyQ.. ♥ |  Aktuálně
Tákže =)
asi to tu obnovým =) Ikdyž, pořád bude platit to, že budu více na tom mém druhém blogu ;)) Ale mám new dess, rozcestníky a svou ikonku (konečně ! :D) takže obnovým ;) :) Jdu psát články, takže chooj ;))

Omlouvám se =(

16. října 2010 v 22:20 | Gabii |  Všechno možné..
Omlouvám se všém :( ale mám dva blogy, a daleko aktivnější jsem na tom druhým. Víc mi přirostl k srdci =) Takže, TADY je můj blog, kam můžete chodit. A zatím je tento POZASTAVEN. Opravdu se ještě jednou omlouvám. (P.S. komu nejde odkaz ve slovíčku "tady" :D -> www.cosmo-girl.blog.cz <- to je ten blog ;))
Doufám, že mě brzy začne bavit i tento a vrátím se k němu. Zatím se mějte moc moc fajn a ještě jednou se omlouvám ;( :( :)