Srpen 2010

Design >> cute

23. srpna 2010 v 21:27 | AnusQa
Ahoj ja jsem AnusQa tenhle design jsem dělala já snad se vám líbí. Mě se rozhodně líbí víc než předchozí růžový můj názor.

Diplomky za bleskovku

19. srpna 2010 v 11:22 | Gabča |  Soutěže atd.

Tak a mám tu ty diplomy za bleskovku ;)

Pro *Sel*Love*

shg


Pro World-with-HSM

sh


Pro Belli Kristen Cullen:

yhd


A pro Alic161:

kgsa


Toto jsou moje první diplomky, takže mě moc nekritizujte prosím :D :D Až budu mít ten "cvik", určitě to bude lepší :D :D ;) A děkuju všem co mi radili jak na to :) ;) (Greeny, Belli Kristen Cullen a Alic161 ;))


New Klikačka :)

19. srpna 2010 v 9:49 | Gabča |  Všechno možné..

Takže :D Za účast v bleskovce jsem získala klikačku :) Takže moc děkujuu a tady je holčina která mi ju udělala :) ;): www.thebestpunkrockstar.blog.cz a tady už je samotná  klikačka:Takže od teďka kopčit s klikačkou ;)) :)


Bleskovka =)

19. srpna 2010 v 8:29 | Gabča |  Soutěže atd.

Je tu už docela nuda, takže sem se rozhodla udělat bleskovku :) První 3 né to je vždycky :D Tak třeba první čtyři :D dostanou diplomek :)

1. Ahoj :)

2. jak se máš ?

3. Kolik ti je ?

4. Jak ses dneska vyspal/a ? :D

5. Kdy jsi vstával/a ? :D

6. Tvoje nej barva ?

7. Co máš právě na sobě ?

8. Máš ještě letos o prázkách něco v plánu ?

9. Co chceš na diplomek ?

10. Tak se měj :) Čáu :) ;)


Strach a moje teorie :)

18. srpna 2010 v 18:07 | Gabča |  Všechno možné..

Strach ? ... strach je něco, z čeho máme hrůzu. Co nechceme... Já mám třeba takovou teorii. A ta je taková, že strach rozlišuju do tří skupin. Ta první je: Jen takový strach :D - prostě takové ty nepodstatné věci jako třeba strach z písemky. Tento typ strachu je lehce překonatelný. Další typ strachu (podle mě ;)) je Opravdový strach. Tam zahrnuju už opravdové fobie. Třeba  akrofobie - strach z výšky, eremofobie- strach ze samoty, filemafobie- strach z líbaní, hexafobie- strach z čísla 6,  hypnofobie- strach ze spánku,  chucknorrisfobie- strach z chucka norrise :D (opravdu to existuje ;). Je to na wikipedii ;)), keraunofobie- strach z bouřek a blesků, melofobie- strach z hudby (wow, tak já třeba bych se bez hudby neobešla :/ :)). No a takových fobii je moc a moc a moc. Ty se dají obtížně překonat. Opravdu těžce. A poslední takový typ strachu je Strach o někoho. Strach o rodiče. Strach o sourozence. STrach o babičku. STrach o vůbec celou rodinu. STrach o svého přítele/přítelkyni.... a moc dalších. A tento strach, NEJDE překonat :) ;) A toto je taková moje teorie o strachu :)) ;)


Cookovy ostrovy ♥

18. srpna 2010 v 17:42 | Gabča

Cookovy ostrovy

Vlajka:     Flag of the Cook Islands.svg

Obyvatel: cca 21 000

Rozloha: 240 km2

Hodiny: pokud bychom brali, že tadyd, v ČR je právě 12:00 dopoledne, na Cookových ostrovech budou 2 hodiny v noci / ráno.

Úřední jazyk: Angličtina, případně Maorština

Náboženství: křesťané
Cookovy ostrovy se dělí na jižní část: Rarotonga (hlavní ostrov), Aitutaki, Atiu, Mangaia, Manuae, Mauke, Mitiaro, Palmerston a Takutea a severní část: Manihiki, Nassau, Penrhyn (Tongareva), Pukapuka, Rakahanga a Suvorov. Některé jsou velmi nízké, díky korálovým útesům velmi těžko přístupné ostrovy. Ostatní jsou vysoké a porostlé hustou vegetací. Rostou na nich kokosové palmy a chlebovníky. Severní skupina ostrovů se skládá většinou z atolů. (atol, je typ ostrova v tropických mořích, který se skládá z kruhovitého korálového útesu, jenž obklopuje lagunu. Letecký pohled na atol Yap, v tichém oceánu:Soubor:Mvey0290.jpg

Cookovy ostrovy jsou samosprávné území volně přidružené k Novému Zélandu. Oficiálním platidlem je na Cookových ostrovech novozélandský dolar. Kromě toho, je používán také dolar Cookových ostrovů.Galerie:,


Na cookovy ostrovy bych chtěla nejradši ♥♥ :) Jenže, takový zájezd stojí nejméňě 50.000 a to pouze dvě lůžka. Takkže bych rodinu sebou vzít nemohla :/ Ale třeba přítele ano :D :) Jenomže než si těch 50.000 , vlastně tak kolem 60. - 70.000 našetřím, tak to bude asi docela dlouho trvat... takže zatím mi musí stačit obrázky ;) :D Ale snad budeme s rodinkou šetřit a šetřit na tyto kouzelné ostrovy *_* :)) ♥ ;) :)


            www.google.cz

Here is CHAT ;))

14. srpna 2010 v 20:53 | Gabča |  Chat =)

♥♥♥ Upíři ♥♥♥

9. srpna 2010 v 10:38 | Gabča |  Všechno možné..

Téma týdne: Upíři ?? Tak to mě potěšilo =) Úpíry miluju =D To asi od té doby, co vyšel první díl Twlight sagy v kinech =) Stmívání... Od té doby prostě stále přemýšlím nad tím, jaké by tó bylo být upírem. Vím že bych ztratila spousty možností apod., ale já upíry prostě miluju !! :) Ikdyž vím,že jsou to zabijáci... :) Ale začínám věřit tomu, že jsou i upíři "vegetariáni" tedy upíři ti, co se živý zvířatama. Ale zpět od Twilight a od mých představ =D Existují vůbec upíři ?? Od té doby co se o upíry tak nějak zajímám, můžu říct, že je mnoho důkazů o tom, že ano. Ale je tu také jeden´důkaz, velký, který svědčí proti tomu. A to byla ta nemoc. Už si na to přesně nevzpomínám, ale to nevadí =D Nevím jestli můžu říct, že bych byla ráda, kdyby upíři existovali. To asi ne. Možná jenom ti "vegetariáni". Ale nevím :/ :) To nikdo neví =D Ale vím, že mě týto stvoření přímo fascinují :) A to hlavně díky Twlight Saga. Upíry MILUJU ikdyž jsou to zabijáci. A to už mi nikdo nerozmluví :) Tady je odkaz, na který často a ráda chodím ;): http://deti-noci.cz/ A to by bylo asi všechno co bych mohla napsat o upírech =D No vlastně, bylo by toho vlastně víc, ale musím se jít balit, protože pojedu na týden k babičce =D =D Tak se mějte !! :) Ahoooj =) ;)


V Anglii + minimum foteček =D

8. srpna 2010 v 20:57 | Gabča |  Všechno možné..

Byla jsem se školou  na zájezdě v Anglii. (týdenní) Byly jsme ubytovaní u hostitelských rodin a bylo to bezva =) Protože všechny fotky mám na druhým počítači a nechcou se mi teď předělávat přes flešku, dám sem jenom kolem tří fotek :) Nemůžu vyprávět o celéém zájezdu, protože to bych tu byla dlouho =D Takže ´to napíšu pouze stručně :) Anglie je opravdu moc krásná země :) Všude je "klid" a krásně :) Zvláště u moře :) V těch rodinách jsme byli v městě Worthing. A my jsme měli to štěstí, že jsme měli dům, ze kterého šlo docela vidět na moře =) Toto je fotka největšího ruského kola v Evropě:kolo =D

A tady je Big Ben =) Měli jsme to štěstí, a viděli, jak se otevírá :) ;)

tower bridge


A tady je holub =D =D =D =D =D Pravý, Anglický... =D =D =D =D


holub =D

Mno a tato fotka se mi upe mazéééc líbí =D =D nevím proč :D Bylo to na monumentu :) (když v Anglii hořel Londýn, tak když se tento monument položí - nevím teď na jakou stranu- tak ukazuje špičkou přímo na místo, kde začalo v Londýně hořet =)) Jo a tento monument je vlastně rozhledna ;) =D Jo a vlastně ještě něco =D Když se podíváté mezi ty "dráty", uvidíte rozmazaný Tower Bridge ;))

z monumentu

Tak, víc fotek fakt nemám. Kdyžtak až budu na druhým počítači tak sem dám ;) Zatím se mějte pěkně :)) Ahóój =D =D


Miro Šmajda fotky (2)

8. srpna 2010 v 20:32 | Gabča

Protože se má nemoc Šmajdománie stále zvětšuje, musím sem dát další fotky :-D :-D :-D Další krásný fotky toho nejúžasnějšího zpěváka mých dob =oD =oD

miro
miro
miro
Andílek s ďáblem v těle ♥♥♥ *__*
Mirkoo =D
Miro =)
miro
miro a rosemaid


Miro Šmajda ===> ♥♥♥♥♥  ANDĚL S ĎÁBLEM V TĚLE ♥♥♥♥♥