Prosinec 2009

Další anketa !!!!

27. prosince 2009 v 12:35 | GaBčA |  Soutěže atd.

Tak a mám tu pro vás další anketu o zařazení mezi mé nej blogy a pokud byste chtěli, tak i o nějaké diplomky...stačí málo !!! Hlasuj v anketě a pak mi jjako zpráva autorovi nebo na danny.257@seznam.cz pisni, pro co / koho jsi hlasoval. Ten 1. co napíše vyhraje. Dále vyhraj ti co mi napíší jako 3.,7.,10.,15., a určitě i ty další. Záleží kolik vás bude. Tak rychle do rubrik- klik na ankety- klik na anketu: Co vánoce ? Kolik jsi toho dostal/a a HLASUJ !!!!!! :)


P.S.: nezapomen mi taky napsat tvůj e-mail abych ti mohla napsat jestli si vyhrál/a nebo ne (a taky ti poslala případně i diplomek) a taky mi napiš tvůj blog.Já se na něj juknu a třeba i přidám komentík a když vyhraješ, tak abych tě mohla zapsat mezi mé nej !!! ;)


Finále ČS SuperStar- anketa !!!

16. prosince 2009 v 20:11 | GaBčA

sry, ae už nehlasuj...ukončeno :(


Vyhodnocení ankety: Kdo chcte aby,...

16. prosince 2009 v 20:07 | GaBčA

Tak tady je vyhodnocení této ankety a určitě hlasujte v další anketě- ohledně finále !!! (klik v rubrice ankety- finále ČS SuperStar)


Kdo chcete, aby vyhrál ČeskoSlovenskou SuperStar ?
Dominika Stará27.3% (3)
Miro Šmajda54.5% (6)
Martin Chodúr18.2% (2)

Tak podle toho, vhrál Miro, druhá Domča a třetí Martin.Jenže ted už tu Domča není...AE MIRO JOOOOO !!!! Já sem tááák štastná !!

MiRo ŠmAjDa FoTkY

11. prosince 2009 v 18:40 | GaBčA


NEJKRÁSNĚJŠÍ FOTKA JAKOU ZNÁM (NA KTERÉ JE MIRO ŠMAJDA)
A PŘÍŠTĚ BUDOU DALŠÍ !!!

A JESTLI FANDÍŠ MIROVI, NEZAPOMEŇ PRO NĚJ HLASOVAT V RUBRICE ANKETY - KOHO CHCETE ABY... - URIČTĚ HLÁSNĚTE !!

Kdo chcete, aby...ANKETA !!!

11. prosince 2009 v 17:59 | GaBčA

Jestli si nehlasoval, hlasuj !!!!


SRY, KONEC HLASOVÁNÍ, AE JESTLI SE CHCEŠ JUKNOUT NA VÝSLEDKY, BĚŽ DO RUBRIKY: ANKETY, TAM TAKY NJADEŠ NOVOU ANKETU OHLEDNĚ FINÁLE ČS SUPERSTAR !!!


Cawec všichni !!

11. prosince 2009 v 17:57 | GaBčA
Cawec všichni !!! Konečně jsem se po dlouhé době zase dostala na blog. No a myslím, že si teď přijdou na své hlavně fanoušci Miri Šmajdy, protože je prostě neeeeeej !!!!
Dám sem náký obrázky, videa a tak o Mirovi.
Tak pp jdu na to !!!